atis

گروه آتیس - ATIS Group


12 نوع پارچه که هیچ وقت از مد نمی‌روند!

امروزه در بازار انواع بسیار زیادی از پارچه وجود دارد. برخی از انواع پارچه در دوره‌ای محبوب یا به اصطلاح ترند

نگاهی به تاریخچه مد در ایران

مد گرایی و مد در ایران از زمان قاجار و با سفر ایرانیان به غرب آغاز شد. در آن زمان درباریان با سفر به اروپا برای نخستین بار با پوشش‌های غربی

نکاتی درباره استفاده از لوازم خیاطی که هر کدبانویی باید بداند!

این روزها خانم های خانه دار به دلیل مشغله های زیادی که دارند کمتر به دوخت و دوز می پردازند؛ با این حال

ترفندهایی ساده که هنگام خرید لباس به کارتان می آید!

همه ی ما هنگام خرید لباس، کیف و کفش و دیگر انواع البسه، به دنبال جنس با کیفیتی هستیم، اما حتما شما

تولیدی آتیس در سال 1379 با ورود به عرصه صنعت نساجی کشور فعالیت رسمی خود را در بخش تولید انواع جوراب مردانه و زنانه آغاز کرد و پس از گذشت 5 سال و موفقیت در بخش تولید جوراب، پا به عرصه تولید انواع لباس زیر، راحتی و تریکو نهاد. گروه تولیدی آتیس، با احترام و توجه به سلیقه قشر جوان محصولی تولید کرده که از نظر زیبایی، بروز بودن و کیفیت با محصولات خارجی رقابت می کند و در عین حال در راستای حمایت از مصرف کننده ایرانی از قیمت های مناسب‌تری نیز برخوردار است. این تولیدی با تکیه بر تجربه خود از بازار ایرانی همواره محصولی را به بازار ارائه میکندکه از صد در صد نخ پنبه ایرانی و بهترین چرخ های دوخت در تولید آن ها استفاده شده است.

تولیدی آتیس با در نظر گرفتن سلیقه و فیزیک ایرانی محصولات با کیفیت خود را در بسته بندی کاملا بهداشتی شکیل در لباس فروشی ها و فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور در دسترس عموم قرار داده است. ما معتقدیم با کار و تلاش نیروی کار ایرانی میتوان محصولاتی ایرانی را وارد بازار کنیم که قابل رقابت با محصولات خارجی باشد و این مهم در صنعت پوشاک تنها با ارتقاء کیفیت پوشاک ایرانی چه از نظر بافندگی، دوخت و چاپ و چه از لحاظ طراحی محصولاتی با توجه به نیاز جامعه امروزی بدست خواهد آمد. تولیدی آتیس با باور به این مهم سعی در تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا داشته تا ایران و ایرانی با خرید یک کالای با کیفیت از یک طرف نیاز خود را برطرف کرده باشد و از طرفی دیگر با جلوگیری از خروج ارز از کشور و حمایت از تولید داخل، از ورود کالای نامرغوب جلوگیری کند. با تلاش کارگران و تمامی پرسنل آتیس، این تولیدی گام بعدی خود را در راستای صادرات به بازار های جهانی برای عرضه محصول ایرانی در دستور کار خود قرار داده است تا بتوان وارد بازارهای گسترده جهانی شده و در این رقابت جهانی، در صنعت پوشاک به رقیبی جدی برای دیگر رقبا در منطقه تبدیل شود.