مشهورترین برندهای ترکیه؛

1398/06/10 15:05:46


ترکیه همیشه پل ارتباطی مهم بین اروپا و اسیا بوده و حالا هم پل ارتباطی فشن و استایل در دنیاست. جدید ترین و به روز ترین لباس ها را در خیابان های ترکیه می توانید ببینید.علاوه بر این به دلیل موفقیت چشم گیر طراحان لباس این کشور،مراکز خرید بزرگ ترکیه از علل اصلی جذب توریست در این کشور شده است.

1-لوفیان: این برند با پوشاک کاژول و کفش‌های بی‌نظیر مردانه و زنانه محبوبیتش را با طرح‌های معتبر و با کیفیت در پوشاک افزایش داده است. از ژاکت، کت، پیراهن، شلوار، پولو، تی ‌‌شرت، سوشرت، شلوار جین و دامن برای مردان و زنان دیدن کنید. همچنین از مجموعه‌ای از کفش‌ها و لوازم جانبی لوفیان مانند کیف، کمربند، شال و جوراب در فروشگاه آنلاین لوفیان و فروشگاه‌های پوشاک در ترکیه و خارج از کشور دیدن کنید.

2-دی ‌‌فاکتو: امروزه، دی ‌‌فاکتو با بیش از 168 فروشگاه در سراسر ترکیه به یکی از محبوب‌ترین مارک‌های مد در ترکیه تبدیل شده است. برند مد ترکی دی ‌‌فاکتو در سال 2003 در ترکیه تأسیس شد. دی ‌‌فاکتو (که به‌عنوان برند پیش ‌‌گام مد مدیترانه در جهان و در ترکیه شناخته شده است) با طرح‌های هوشمند و راحت خود مشهور شده است که در زندگی کسب‌وکار و همچنین زندگی روزمره نیز از آن استفاده می‌شود.

 

3-برند پوشاک ترکی Collezione  : اولین فروشگاه خود را در استانبول، ترکیه در سال 1987 تأسیس کرد. این برند تقریباً با 100 فروشگاه و بیش از 100 مغازهCorner Stores) )در سراسر ترکیه به یکی از مارک‌های مد پیش ‌‌رو در بخش پوشاک آماده در ترکیه تبدیل شده است.

این برند مد ترکی به‌طور خاصی مورد توجه افراد جوان به‌ویژه در ترکیه و در خارج از کشور با فروشگاه‌هایی در کشورهایی مانند عربستان سعودی، بلغارستان، کوزوو، آلبانی، قبرس، گرجستان، عراق و لیبی است.

مجموعه‌ی Collezione شامل لباس، پیراهن، تی ‌‌شرت، بلوز، ژاکت بافتنی، پلیور، دامن، ژاکت، کت، پالتو، شلوار جین، لباس رویی، کفش، لباس شنا و بسیاری از لوازم جانبی مانند کیف و جواهرات است.

: Fabrika-4 این برند مد ترکی زیر سقفA&Yکه عضوی از هلدینگ بوینر (Boyner Holding) ) است ،فعالیت خود را در زمینه‌ی مد در سال 2000 در استانبول ترکیه آغاز کرد که هدف آن روند ضروری در بخش پوشاک آماده با تهیه‌ی لباس‌هایی برای مردان و زنان مدرن و شهری با لباس روز و لباس شب بود. Fabrika علاوه بر لباس‌های کاژول و کسب‌وکار، دیگر لوازم جانبی مد مانند کیف، کفش، جواهرات و کمربند را نیز روانه‌ی بازار کرد.

5-LC Waikiki:با پوشاک LC Waikiki برای زنان، مردان، کودکان و نوزادان آشنا شوید که در فروشگاه‌های LC Waikiki در ترکیه و خارج از کشور شیک و مقرون به‌صرفه هستند.

این برند که در فرانسه در سال 1985 افتتاح شد توسط شرکت خرده‌فروشی امروزی LC Waikiki در سال 1997 خریداری شد. LC Waikiki به‌عنوان برند پوشاک ترکی با نزدیک به 400 فروشگاه تبدیل به خرده پوشاک پیش ‌‌رو در ترکیه شده است. این برند مد محبوب ترکی در حدود 50 فروشگاه در خارج از کشور در کشورهایی مانند رومانی، مصر، بلغارستان و بسیاری دیگر از کشورها دارد. در مارس 2011، این برند مد ترکی وب ‌‌سایت فروش آنلاین خود را راه ‌‌اندازی کرد.